SZC logo

Esztergomi Szakképzési Centrum

OM kód: 910005/005 | 2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u.24.

Intézmény logo

Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

2023. dec. 15.

Korinek András

Jótékonysági hajszobrászat a Zöld Fenyőben!

A Karácsony közeledtével, szorgos diákjaink és munkatársaink - a szeretet és az együttérzés igéjét hirdetvén - ,különféle jótékonysági akciókat szerveznek.

Jótékonysági hajszobrászat a Zöld Fenyőben!
    Ennek apropóján 2023. december 14-én, a 12.a osztályos fodrász tanulóink meglátogatták a Gondviselés Háza Zöld Fenyő Időskorúak Otthonát egy kis meglepetés hajvágásra, frizuraigazításra!
    Hölgy vendégeink rendkívül nagy lelkesedéssel fogadtak bennünket, nem győzték egymásnak átadni a helyet, valamint méltatni egymás és saját elkészült hajkoronáját.
    Minden tisztelet megilleti diákjainkat, akik fantasztikus lelkesedéssel és segítőkészséggel, hatalmas örömet és izgalmat okoztak az otthon lakói számára. Megállás nélküli munkájukkal, mosolyukkal és töretlen jókedvükkel, igazán bearanyozták minden résztvevő napját.
    Kiemelkedő dicsőségnek érezzük és megható volt látni, hogy a lányok tényleg mindent beleadtak egy nagyobb jó, egy ünnepi csoda érdekében!
    Nagyon szépen köszönjük Karácsonyi Angyalainknak: Basa Kittinek, Takács Rékának, Treszka Nikolettának, Varga Alexandrának és Mikk Emesének!
    Külön köszönet illeti, Kísérő Angyalunkat: Vörösné Bernadett tanárnőt!

Kérjük tekintsék meg az eseményről készült képeket a galériában!