SZC logo

Esztergomi Szakképzési Centrum

OM kód: 910005/005 | 2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u.24.

Intézmény logo

Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

2023. dec. 11.

Korinek András

December 6. Szent Miklós napja!

A második adventi vasárnaphoz közeledvén, iskolánk diákjai és dolgozói egyre inkább ünnepi hangulatba kerülnek, szorgos tanulóink áldásos munkájának köszönhetően!

December 6. Szent Miklós napja!
    Így december 6-án, - Szent Miklós napján - üdítően kellemes és szórakoztató tevékenységekkel örvendeztettek meg minket és társaikat.
    A lányok ördögien festettek, a fiúk pedig angya........Na jó azért ne túlozzunk!
    A fiúk pedig, Télapónak öltözve osztották a jókedvet, a szaloncukrot és egymást!
    Nagyon hamar fantasztikus hangulat kerekedett! Akik jók voltak egész évben, azok kívánhattak is a Télapótól, rendkívül vicces jeleneteket okozva.

Szintén a Mikulás látogatására érkezett vendégünk, - a Futball Club Esztergom Operatív Vezetője -, Nagy Zsombor Úr, aki így, szintén kívánhatott!

Mindeközben Gróf Orsolya tanárnő a 9.a osztály életébe csempészett izgalmat és némi kreativitást, ugyanis látogatást tettek az esztergomi Krea Alkotók Boltjában, ahol mesés dolgokat szemlélhettek meg, ezzel fokozva az ünnep fényét és diákjaink örömét!

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK EZT A CSODÁS NAPOT!

Képek a Galériában!