Esztergomi Szakképzési Centrum

OM kód: 910005/005 | 2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u.24.

Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Gépészmérnök oktató

Esztergomi Szakképzési Centrum a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján álláslehetőséget hirdet Esztergomi Szakképzési Centrumnál Gépészmérnök (gépészet ágazatban) oktató munkakör betöltésére.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve Esztergomi SZC Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola
Iskola címe 2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u.24.
Honlap gf.edu.hu
E-mail cím gf.titkar@gmail.com

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama határozatlan idejű munkaviszony
Munkavégzés helye Komárom-Esztergom Vármegye, 2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u. 24.
Főbb feladatok, munkák •    Technikumban gépgyártástechnológiai technikus, valamint szakképző iskolában szerszámkészítő / gépi és CNC forgácsoló / hegesztő / CNC programozó tanulók ágazati alap és szakirányú oktatása a tanítási évre vetített munkaidőkeretben.
•    Gépészeti feladatok, Anyagismeret, Mérések, CNC programozás, egyéb tantárgyak az egyes szakmák képzési programja szerint.
•     Az oktatáshoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása.
Az álláshoz tartozó elvárások •    Egyetem/Főiskolai szakirányú végzettség
•    Cselekvőképesség
•    Büntetlen előélet
•    Magyar állampolgárság
Elvárt kompetenciák •    Megbízhatóság
•    Jó kommunikációs képesség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent •    Az adott területen legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
•    Szakképzésben szerzett tapasztalat
•    Gépészmérnök/gépésztechnikusi végzettség
Jelentkezési feltételek Magyar állampolgárság,
•    Cselekvőképesség,
•    Büntetlen előélet,
Felhívjuk a Jelentkezők figyelmét, hogy az álláshely betöltésének feltétele, hogy a Jelentkező rendelkezzen három hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvánnyal, amely igazolja, hogy büntetlen előéletű, nem áll büntetőeljárás hatálya alatt, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt.
Amit kínálunk •    Teljes munkaidő, általános munkarend
•    Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony,
•    Kellemes munkakörnyezet, barátságos légkör

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt PDF-ek

gépészm_okt_géza.docx

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u.24.

Telefon: +36 70/684-8732

E-mail: titkar@gezaf.hu

OM azonosító: 910005/005

2024Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola